Ubytování Velké Losiny

horak.kamil@seznam.cz

+420 583 248 490
+420 731 158 446
+420 731 158 443

Penzion Horák se nachází na okraji turistické a lázeňské obce Velké Losiny v podhůří Jeseníků. Svým návštěvníkům nabízí ubytování s rodinou atmosférou. Velké Losiny i jejich okolí poskytují široké spektrum zábavy i sportovního vyžití v zimním i letním období. Obec leží v podhůří Jeseníků, nedaleko je nyní nově vybudovaný Lyžařský areál Kouty nad Desnou. Obec samotná je známa nejen svými čarodějnickými procesy, ale také díky ruční papírně, zámku a lázním. 

Zimní aktivity: Nejbližší vlek je v Loučné nad Desnou – 6 km – noční lyžování! Červenohorské sedlo 18 km - (8 vleků, východisko běžeckých tras po hřebenech Jeseníků). Další lyžařská střediska v okolí: Kouty nad Desnou 10 km (4 vleky), Ramzová (sedačková lanovka na Šerák, noční osvětlení), Petříkov (svahy i pro náročné lyžaře a snowboardisty).

Letní aktivity: Pěší turistika, cykloturistika, koupání: termální koupaliště Velké Losiny, venkovní koupaliště – Šumperk, Sobotín, kryté bazény –Velké Losiny Šumperk. Minigolf nově otevřený ve Velkých Losinách, horské minikáry na Ramzové, tenisové kurty přímo ve Vekých Losinách , tenisové kurty – hotel Diana,v Loučné nad Desnou. Jízda na koni – Žárová, Vernířovice. Rybářský svaz Žerotín – rybník přímo v lázních Losiny – možnost chytat bez povolení, ulovené ryby Vám zde připraví.Vyhlídkové lety – letiště Šumperk.Tipy na výlety: zámky – Úsov, Velké Losiny, Javorník, hrady – Bouzov, Sovinec, Šternberk. Historické památky – dřevěný kostelíček Žárová a Maršíkov, jeskyně – Javoříčko, Na Pomezí, speleoterapie Zlaté Hory, rezervace Rejvíz, papírna Velké Losiny, Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně.