Ubytování Velké Losiny

horak.kamil@seznam.cz

+420 583 248 490
+420 731 158 446
+420 731 158 443

Ubytování

Penzion Horák se nachází v horní části obce Velké Losiny 100 m od kostela a 800 m od termálního koupaliště a lázní.

2 ložnice + sedací souprava, TV-SAT, 1 ložnice s posezením u stolu a TV-SAT, zařízená kuchyňka s jídelním koutem, lednička, varná konvice, nádobí, 2 x WC, sprchový kout. V letních měsících možnost posezení na zahradě, k dispozici gril. Parkování u domu. Nedaleko jsou restaurace a obchody s potravinami. Termální bazén je vzdálen 800 m.

U majitele k zapůjčení 5 horských kol! Hostům nabízíme také zvýhodněné a přednostní vstupné na termální koupaliště.

Zimní aktivity: Nejbližší vlek je v Loučné nad Desnou – 6 km – noční lyžování! Červenohorské sedlo 18 km - (8 vleků, východisko běžeckých tras po hřebenech Jeseníků). Další lyžařská střediska v okolí: Kouty nad Desnou 10 km (4 vleky), Ramzová (sedačková lanovka na Šerák, noční osvětlení), Petříkov (svahy i pro náročné lyžaře a snowboardisty).

Letní aktivity: Pěší turistika, cykloturistika, koupání: termální koupaliště Velké Losiny, venkovní koupaliště – Šumperk, Sobotín, kryté bazény –Velké Losiny Šumperk. Minigolf nově otevřený ve Velkých Losinách, horské minikáry na Ramzové, tenisové kurty přímo ve Vekých Losinách , tenisové kurty – hotel Diana,v Loučné nad Desnou. Jízda na koni – Žárová, Vernířovice. Rybářský svaz Žerotín – rybník přímo v lázních Losiny – možnost chytat bez povolení, ulovené ryby Vám zde připraví.Vyhlídkové lety – letiště Šumperk.Tipy na výlety: zámky – Úsov, Velké Losiny, Javorník, hrady – Bouzov, Sovinec, Šternberk. Historické památky – dřevěný kostelíček Žárová a Maršíkov, jeskyně – Javoříčko, Na Pomezí, speleoterapie Zlaté Hory, rezervace Rejvíz, papírna Velké Losiny, Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně.